Esenyurt Makaslı Platform Kiralama

Esenyurt Makaslı Platform Kiralama

 

Günümüzde personel ve yük taşımacılığı alanında kullanımı yaygın olan makaslı platformlar, fazla yükseklik gerektirmeyen ancak daha fazla çalışma alanı ve daha ağır kaldırma gücü gerektiren çalışmalarda kullanılır. Makaslı platformlar ağır yükler kaldırabilecek ve normal personel taşımacılığı esnasında oluşabilecek zararları ortadan kaldırabilecek şekilde tasarlanmışlardır.

 

Hidrolik çalışma mekaniği sistemine dayalı olan makaslı platformlar da bom liftlerin manevra tekniği ile hareket ederler, fakat bu platformlar yalnızca dikey olarak hareket ederler. Makaslı platformlar 3 metreden 20 metreye kadar varan bu platformlar, çalışma alanlarına göre değişik modellerde üretilmektedir. Personel tarafından çalışma alanı değiştirilerek veya forklift tarafından bir yerden diğer bir mekâna götürülmesi şeklinde işlemler yaparlar. Platform zorlu çalışma şartları göz önünde bulundurularak tasarlanmış makaslı liftleri ile bunun gibi şartlar altında maksimum verim sağlamaktadır.

 

Bu platformlar genellikle inşaat sektörü, bakım ve onarım işleri, eğlence sektörü ve kurumsal kullanım alanları için üretilmekte ve dünyaya satılmaktadır. Makaslı platformlar yüksek depolama ve dağıtım merkezleri için olmazsa olmaz bir iş makinası modeldir. Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımı mevcuttur. Tüm modellerimizi yakından görmeniz ve detaylı bilgi almanız için sizleri Deniz Vinç Hafriyat firmamıza beklemekteyiz.

 

 

Platform Modelleri Nelerdir?

 

Akülü makaslı modeller; bu modellerde yer alan platform yükseltme olarak en az 8 metre ve en fazla 15.7 metreye kadar esneme özelliğine sahiptir.


Dizel makaslı – Dar Şasi modeller; Dar makaslı bu modelleri de yer alan platformlar, en az 10 metre ve en fazla 14 metreye kadar uzayan modelleri bulunmaktadır.


Dizel makaslı- Geniş Şasi modeller; Geniş makaslı olan bu platform modelleri en az 15 metre ve en yüksük 22 metreye kadar uzanabilmektedir.


Mini makaslı modeller; Bu modeli, kendinden yürüyüşlü ve yarı otomatik olarak iki gruba ayrılmaktadır. Azami ulaştıkları yükseklikler 5 – 6 metreye kadardır.

 

 


Seçim Yapılırken Nerelere Dikkat Etmeli

 

İhtiyacınız olan maksimum platform kapasitesi,
Gerekli olan makaslı platform büyüklüğü,
Küçük çalışma alanlarına uyumluluğu,
Lift katlar arası taşıma ihtiyacı olup olmadığı,
Kapalı çalışma alanlarına uyumluluğu,
Gerektiğinde platforma uzantı eklenebilmesi,
Eklemli bom kullanma gerekliliği,
Platformu söküp, takma ihtiyacının olup olmadığı,
Yatay yaklaşıma ihtiyaç olup olmadığı,
Uygun ve güvenilir bir marka seçimi, makaslı platform kullanıcıları için çok önemlidir.

 

 

 

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Esenyurt Vinç Kiralama

Esenyurt Sepetli Platform Kiralama

Sepetli vin

Esenyurt Makaslı Platform Kiralama

Esenyurt Forklift Kiralama

istanbul es

Yorumlar